Polski Prawnik Imigracyjny Clearwater 727-538-4171- Pytania i Odpowiedzi

Prawo Imigracyjne - Obywatelstwo - Pytania i Odpowiedzi, Odpowiada Polski Adwokat Imigracyjny w Clearwater, Agnieszka Piasecka 727-538-4171

Prawo Imigracyjne – Obywatelstwo – Pytania i Odpowiedzi, Odpowiada Polski Prawnik Imigracyjny w Clearwater, Agnieszka Piasecka 727-538-4171

Co to jest „Waiver imigracyjny”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat „Waiver imigracyjny” czyli wybaczenie złamania prawa imigracyjnego.

Czy ślub przed upływem 90 dni od wjazdu do USA może zostać uznany za oszustwo imigracyjne?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat “reguły 90 dni” kreującej domniemanie oszustwa imigracyjnego przy aplikacji o zieloną kartę przez małżeństwo.

Na czym polega usunięcie warunków z tymczasowej zielonej karty?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat usunięcia warunków z tymczasowej zielonej karty.

Wiza narzeczeńska vs. małżeńska

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada omawia tematykę dotyczącą wiz narzeczeńskich i małżeńskich.

Kto może ubiegać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

Czy mogę otrzymać obywatelstwo amerykańskie jeżeli byłem w przeszłości karany?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?

Obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem amerykańskim

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?

Obywatelstwo USA – długość pobytu w USA i częste podróże

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie dotyczące długości pobytu w USA i wpływu zagranicznych podróży na możliwość uzyskania obywatelstwa USA

Obywatelstwo USA – Pytania i Odpowiedzi – Część 1 

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

Obywatelstwo USA – Pytania i Odpowiedzi – Część 2 

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

Czy warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?

Test na Obywatelstwo USA – czego należy się spodziewać i jak się do niego przygotować? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Na czym polega test na Obywatelstwo Stanów Zjednoczonych?

Kto może być zwolniony z testu na obywatelstwo USA? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?

*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną: 727-538-4171,  813-786-3911

Prawo imigracyjne, zielone karty, obywatelstwo, Clearwater, Floryda, USA